Hľadáte ľudí, ste firma?
Hľadáte zamestnancov pre svoju firmu?
Pomôžeme Vám.
Vyplňte dátum
Vyplňte miesto
Vyplňte počet ľudí
Vyplňte email
Overte identitu

Office asistent/ka prestížnej jazykovej školy Bratislava dohodneme na osobnom stretnutí TPP

Hľadáme šikovnú, vtipnú, usmievavú asistentku do jazykovej školy, ktorá sa vyznačuje vo svojej práci precíznosťou, spoľahlivosťou, presnoťou, zmyslom pre detaily, rozumie číslam a má pozitívny, kolegiálny prístup k práci.

Náplň práce

  • zodpovednosť za plynulý chod jazykovej školy,

  • kompletné zastrešenie zverených administratívnych činností, telefonickej a emailovej komunikácie,

  • príprava prezentácií a reportov pre meetingy,

  • zodpovednosť za záležitosti podpory vedenia spoločnosti,

  • práca s interným systémom jazykovej školy,

  • spracovanie prezenčných listín, mesačných uzávierok,

  • komunikácia s lektormi,

  • práca s knižnicou,

  • príprava podkladov na účtovníctvo, fakturácia, pokladňa,

  • príprava podkladov na spracovanie miezd

Požiadavky zamestnanca

- Ukončené stredoškolské vzdelanie (ekonomického smeru)

- VŠ 1. stupňa alebo 2.stupňa (ekonomického smeru)

- vzťah k číslam

- presnosť, zmysel pre detaily, precíznosť, tímový hráč v práci i mimo nej

- samostatnosť

- všetko ostatné naučíme, do interného software zaškolíme, v prípade potreby radi pomôžeme

Pozíciu obsadzujeme pre nášho partnera v oblasti vzdelávania s dlhoročnou tradíciou vzdelávania a komplexnými službami.

- práca v mladom, dynamickom, prosperujúcom kolektíve
- možnosť praktizovať cudzie jazyky každý deň :)
- stabilné zamestnanie s možnoťou celoživotného vzdelávania

Zaregistrovať sa
spustiť chat
Pre začatie konverzácie musíte vyplniť políčka nižšie
Začať chat