Najdite si prácu

Odborný predajca

Bratislava 1300€/Brutto + mesačné odmeny + 13. plat TPP
TOP Top badge

Krátky popis

Aktuálne obsadzujeme pracovnú pozíciu Odborného predajcu.

Náplň práce

Láka Vás svet obchodu? Ste komunikatívna/y a proklientsky orientovaná/ý? Nechýba Vám chuť pracovať na sebe? V tom prípade hľadáme práve Vás! Pre nášho klienta hľadáme odborného predajcu ktorý pomôže tvoriť interiér pre svojich zákazníkov podľa ich predstáv.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- obsluha klienta a prezentácia produktov v showroome
- komunikácia s klientom
- technické poradenstvo
- spracovanie obchodného prípadu ( cenová ponuka, objednávka, príprava podkladov pre realizáciu)
- zúčastňovanie sa na školeniach u obchodných partnerov
- komunikácia s obchodnými partnermi

Požiadavky na zamestnanca

- min.SŠ vzdelanie
- technické myslenie
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- orientácia na zákazníka
- spoľahlivosť, zodpovednosť a samostatnosť

Našim klientom je dynamická spoločnosť s bohatými skúsenosťami v predaji a realizácii moderných a dizajnových interiérových dverí a podláh.

- stabilné zamestnanie v prosperujúcej a perspektívnej spoločnosti
- zaškolenie a aktívna pomoc skúsenými kolegami z oboru
- motivujúce finančné ohodnotenie
- teambuilding
- možnosť kúpy tovaru za zamestnanecké ceny
- školenie v zahraničí u obchodných partnerov
- práca v príjemnom v prostredí