Najdite si prácu

Odborný asistent predaja športových potrieb

Bratislava Základný plat 950 EUR/mesiac TPP
TOP Top badge

Máte blízko k športu a láka Vás svet obchodu? Radi komunikujete s ľuďmi, máte reprezentatívne vystupovanie a považujete sa za technicky zdatných? Potom je táto ponuka práve pre Vás!

Náplň práce

- aktívne a odborné poradenstvo zákazníkom s výberom vhodného sortimentu pre cyklistiku a lyžovanie
- práca s registračnou pokladňou
- starostlivosť o reprezentatívny vzhľad predajne
- práca na krátky a dlhý týždeň (10:00 - 19:00)

Požiadavky na zamestnanca

- skúsenosti s predajom a servisom bicyklov a lyží veľkou výhodou
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- pozitívny vzťah k práci s ľuďmi
- predchádzajúce skúsenosti s predajom
- samostatný a zodpovedný prístup k práci
- pozitívny vzťah k športu

Spoločnosť sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom športového vybavenia, bicyklov a textilom, ktorý ponúka exkluzívne a svetové značky.

- po skúšobnej dobe odmeny k platu vo výške 1% z hrubého mesačného obratu predajne
- zamestnanecké zľavy na ponúkaný sortiment
- multisport karta
- vianočná fin. odmena