Obsluhovateľ/obsluhovateľka automatizovaného zariadenia | PROPLUSCO s.r.o

Najdite si prácu

Obsluhovateľ/obsluhovateľka automatizovaného zariadenia

Bratislava - Devínska Nová Ves Priemerná mzda od 800€/netto: 725€/brutto + 120€ bonus + do 160€ príspevok na dopravu + 13. plat + príplatky od 90€ + stravné lístky 4€/deň TPP

Hľadáme šikovných pracovníkov na pozíciu Obsluha automatizovaného zariadenia vo výrobnej prevádzke. Práca je vhodná pre ženy aj mužov, ktorí nechcú pracovať za pásom. Nie je potrebná prax s obsluhovou zariadení, pretože budete zaškolený do výrobných postupov. Spoločnosť je situovaná v oblasti s dobrou dostupnosťou MHD.

Náplň práce

Pracuje sa v nepretržitej prevádzke - 8 hodinové zmeny, VOĽNÉ VÍKENDY.

- vkladanie materiálu do automatizovaného zariadenia
- odstraňovanie drobných závad na hotovom výrobku
- vyraďovanie chybných komponentov
- dokumentácia výsledkov kontroly
- rotácia na pracovisku - žiaden stereotyp

Požiadavky na zamestnanca

- manuálna zručnosť
- spoľahlivý a zodpovedný prístup k práci
- dôslednosť a pracovná nasadenosť
- ochota odpracovať aj nočné zmeny

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť so stabilitou na trhu. Náš klient je súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorá sa zaoberá výrobou dielov karosérií pre automobilový priemysel. Patrí k popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 321 divíziami a 102 vývojovými centrami, ktoré pôsobia v 29 krajinách sveta. Zamestnáva viac ako 170 000 zamestnancov so zámerom dodávať produkty najvyššej kvality.

- individuálny bonus do výšky 120€
13. plat
- mesačný príspevok na dopravu až do 160€
- stravné lístky 4€ - zamestnávateľ hradí 3€
- príspevok do 3. piliera na DDS a iné benefity