Obsluhovateľ zariadenia v potravinárskej výrobe | PROPLUSCO s.r.o

Obsluhovateľ zariadenia v potravinárskej výrobe Bratislava 5,50€/h - 6€/h brutto + 10% prémie z hodinovej sadzby + príplatky - priemerná mzda 1100€/brutto po zarátaní bonusov a príplatkov Trvalý pracovný pomer

Hľadáme pracovníka, ktorý je tímový a technika mu nie je cudzia. Ak si sa už stretol s prácou vo výrobe a pri stroji, máme pre teba ponuku nie len práce, ale aj možnosti rásť. Spoločnosť ťa zaučí pracovať s ich interným sytémom a zabezpečí ti školenia v danej oblastia + ponúka aj iné benefity! Prevádzka je tiež v skvelej dostupnosti autobusmi a električkou.

Pre viac informácii volajte na telefónne číslo 0914343407alebo pošlite svoj životopis na mail diana.cehulova@proplusco.sk a my sa Vám ozveme!

Náplň práce

- výroba potravinárskych výrobkov
- komunikácia s vedúcim
- obsluha strojov na formovanie, nastavovanie parametrov
- výmena materiálu
- kontrola zadaných noriem

Požiadavky na zamestnanca

- ochota pracovať na zmeny
- technické myslenie
- zodpovedný prístup
- znalosť práce s PC
- skúsenosť s ovládacím panelom (v rôznom type výroby)

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá zamestnáva viac ako 80 000 spokojných zamestnancov. Spoločnosť sa zameriava na oblasť potravinárskej výroby, konkrétne na výrobu cukroviniek rôzneho druhu.

- možnosť kariérne rásť
- stravné lístky v hodnote 3,83€
- nákup produktov za skvelé ceny
- dobrá dostupnosť MHD
- stabilný zamestnáveteľ