Obsluhovateľ zariadenia s príspevkom na dopravu priamo do kmeňa spoločnosti so sídlom v Devínskej Novej Vsi!

Bratislava - Devínska Nová Ves 1200 €/brutto ( 812 €/brutto + 150 € bonus + príplatky + 13. plat) TPP
TOP Top badge

Ponúkame pracovnú príležitosť priamo do kmeňa spoločnosti so stabilným zázemím, s množstvom benefitov v Devínskej Novej Vsi!

Neváhajte nám zaslať svoj životpis, aby sme Vás mohli ihneď kontaktovať :)

Náplň práce

Hľadáme šikovných pracovníkov do kmeňa modernej stabilnej spoločnosti na pozíciu Obsluhovateľ zariadenia do výrobnej prevádzky s príspevkom na dopravu.
Ak hľadáte jednoduchú, dlhodobú prácu na TPP a nechcete pracovať za pásom , ste na správnom mieste!
Ponúkame prácu vhodnú aj pre absolventov s platom od 900 € nett. Po zaslaní životopisu Vás budeme ihneď kontaktovať.

Vašou náplňou práce bude:
- vkladať a vykladať diely a súčiastky
- odstraňovať drobnné závady na hotovom výrobku
- kontrolovať kvalitu - vyraďovať chybné komponenty
- dokumentovať výsledky kontroly
Pracovná doba:
na 3 zmeny/4 zmeny
zmeny dohodou

Požiadavky na zamestnanca

- spoľahlivý a zodpovedný prístup k práci
- dôslednosť a pracovná nasadenosť
- ochota pracovať na zmeny
- manuálna zručnosť

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť so stabilitou na trhu, ktorá sa špecializuje na výrobu plastových a kovových dielov pre automobilový priemysel. Náš klient je súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorá pôsobí v 29 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 170 000 zamestnancov.

- základná mzda ( 812 €/brutto + 150 € bonus + príplatky + 13. plat)
150€/mesiac - individuálny bonus
2,20 - 8,80 €/zmena - príspevok na dopravu (navýšenie už v rámci Bratislavy)
812 €/rok - 13. plat (vyplácaný 2x ročne)
stravné lístky v hodnote 5,40 € (4,40 € hradí zamestnávateľ)
- príplatok za nadčas
- dobrá dostupnosť MHD
- príspevok do 3. piliera na DDS