Obsluha výrobného zariadenia na Zlatých pieskoch | PROPLUSCO s.r.o

Obsluha výrobného zariadenia na Zlatých pieskoch Bratislava 700€ + do 200€ variabilná odmena + do 51€ dochádzkový bonus + 13. a 14. plat+ príplatky TPP

Skvelá pracovná príležitosť pre ľudí s logickým myslením a vzťahom k technike. Prax je vítaná, nie je však podmienkou. Vhodné aj pre absolventov stredných škôl so zameraním na eletrotechniku a strojárstvo, ktorý chcú získať pracovné skúsenosti a rozšíriť si obzory.

Náplň práce

- zabezpečenie plynulého chodu výroby
- vkladanie potrebného materiálu do stroja
- kontrola dátumov spotreby, váhy a obalov
- kontrola dodržiavania štandardov výrobených produktov

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovedný a spoľahlivý prístup k zadaným úlohám
- ochota pracovať na zmeny
- výhodou je vzdelanie v strojárskom, eletrotechnickom a potravinárskom odbore

Klient, pre ktorého je pracovná pozícia obsadzovaná je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov. Spotrebiteľom ponúka tradičné i inovatívne výrobky najvyššej kvality. Inovačné aktivity spoločnosti nie sú  zamerané iba na produkty, ale vzťahujú sa na celý reťazec tvorby hodnôt. Spoločnosť uplatňuje princípy tímovej práce a vzájomnej podpory pri snahe o dosiahnutie spoločného cieľa.

- 13. a 14. plat podľa kolektívnej zmluvy
- narodeninová poukážka
- podniková predajňa s výrobkami za skvelé ceny
- príspevok na dôchodkové sporenie
- zákonné príplatky
- stravné lístky v hodnote 3,70€/ zamestnávateľ hradí 3,40€
- odmena za odporučenie pracovníka
- možnosť poskytnutia ubytovania

+ množstvo ďalších benefitov!