Obsluha vstrekolisu - jednoduchá práca pre mužov aj ženy so zabezpečenou DOPRAVOU!

Nitra od 900€/mes. plný úväzok

Krátky popis

Hľadáte si jednoduchú prácu s dopravou ZADARMO?
Vyhovuje Vám práca na 3 zmeny?

Ponúkame Vám stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na vstrekovanie plastov pre rôzne odvetvia priemyslu.

Náplň práce

- nenáročná manuálna práca - obsluha vstrekolisu
- odoberanie plastových komponentov
- vizuálna kontrola kvality výrobkov
- vyraďovanie a evidencia chybných kusov
- balenie do škatúľ a lepenie etikiet

Požiadavky na zamestnanca

- skúsenosť s prácou na pozícii operátora výroby je výhodou
- zodpovedný prístup k práci, chuť učiť sa a ďalej na sebe pracovať
- ochota pracovať na 3 zmeny

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý sa špecializuje na výrobu plastových komponentov pre automobilový priemysel.

- práca v stabilnej, perspektívnej spoločnosti
- práca je vhodná pre mužov aj ženy!
- od 900€/mes. (základná mzda 750€/mes. + dochádzkový bonus 50€/mes. + výkonnostný bonus 50€/mes. + zákonné príplatky)
- štvrťročný dochádzkový bonus 150 €
- stravné lístky v hodnote 4€
- doprava zabezpečená zo smeru: Nové Zámky - Šurany - Tvrdošovce - Veľký Kýr
- možnosť kariérneho postupu