Obsluha vstrekolisov - autobusová doprava priamo do práce | PROPLUSCO s.r.o

Obsluha vstrekolisov - autobusová doprava priamo do práce Nitra - Mlynárce 4€/hod. + variabilná 80€ + kvartálne 100€ dochádzkový bonus + stravné listky 5€ (platíte 0,79€) TPP

Krátky popis

Hľadáte prácu so zabezpečenou dopravou?
Máte cit pre detail a všimnete si každú chybičku?
Nástup je možný ihneď!

Ponúkame stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na vstrekovanie plastov pre rôzne odvetvia priemyslu.

Náplň práce

- montáž plastových výrobkov
- obsluha vstrekolisov
- kontrola kvality vyrábaných a skladaných výrobkov
- práca na 3 zmeny

Požiadavky zamestnanca

- zodpovedný prístup k práci
- schopnosť stáť pri stroji počas pracovnej zmeny
- dobrý zrak
- manuálna zručnosť

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý sa špecializuje na vstrekovanie plastov pre rôzne oblasti priemyslu.

- zabezpečená autobusová doprava z Nitry
- kvartálne 100€ dochádzkový bonus
- bezproblémová komunikácia a spolupráca, 24 hodinová podpora naším koordinátorom! Každého nášho zamestnanca si veľmi vážime, a preto k nemu aj tak pristupujeme!
- stravný lístok v hodnote 5,00 € (platíte 0,79€)