Obsluha stroja v Lozorne - doprava zadarmo + príspevok aj na vlastné ubytovanie

Lozorno fix 5 €/hod. btt. (po zaučení 5,36€/hod. btt.) + 100€ výkonnostný bonus + 80€ dochádzkový bonus + 130€ príspevok na ubytovanie + príspevok na dopravu + príplatky trvalý pracovný pomer
Zabezpečené ubytovanie

Ponúkame stabilnú prácu v automobilovej výrobe v priemyselnom parku v Lozorne s dopravou zadarmo a príspevkom na ubytovanie. Zašlite nám váš životopis a staňte sa súčasťou celého procesu výroby palivových nádrží do automobilov.

Náplň práce

Vašou náplňou práce bude:
- obsluha automatizovaného stroja
- vkladanie komponentov a súčiastok
- orezávanie a príprava nádrží na proces chladenia

Práca sa vykonáva v 3 zmennej prevádzke s voľnými víkendami.

DOPRAVA zabezpečená zo smerov:

1. Senica - Čáčov- Dojč - Rázcestie obec Štefanov - Borský Mikuláš - Šaštín - Šaštín - Stráže - Čáry - Kúty - Lozorno
2. Cerová - Prievaly - Plavecký Peter - Plavecký Mikuláš - Plavecké Podhradie - Sološnica - Rohožník - Kuchyňa - Pernek - Jabloňové - Lozorno
3. Malé Leváre - Gajary - Kostolište - Jakubov - Záhorská Ves - Vysoká pri Morave - Zohor - Lozorno
4. Kuklov - Borský Svätý Jur - Sekule - Moravský Svätý Ján - Závod - Veľké Leváre - Malacky - Lozorno

Požiadavky na zamestnanca

- fyzická zdatnosť a manuálna zručnosť
- prax vo výrobnom prostredí

Podmienkou zaradenia do výberového procesu je zaslanie štruktúrovaného životopisu.

Naším klientom je stabilná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na trhu, pôsobiaca v 26 krajinách sveta. Spoločnosť sa zaoberá výrobou vonkajších panelov a modulov áut – najmä nárazníkov, spojlerov a zadných dverových modulov.

- doprava zadarmo v rámci Záhoria
- príspevok na ubytovanie (platí aj na vlastné bývanie)
- množstvo odmien a finančných benefitov
- výhodné a chutné stravovanie priamo na pracovisku
- firemné akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
- príspevky k narodeninám, pri svadbe, narodení dieťaťa, živelnej pohrome, úmrtí a pod.
- sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)