Najdite si prácu

Obsluha lisov a zváracích automatov v Malackách (8€/hod.)

Malacky 8 €/hod. živnosť

Hľadáte dlhodobú prácu ako OPERÁTOR VÝROBY na ŽIVNOSŤ v Malackách?
Ponúkame skvelú príležitosť všetkým šikovným a zodpovedným živnostníkom v automobilovej výrobe. Pošlite nám Váš životopis a získajte stabilnú prácu s motivujúcim finančným ohodnotením (8€/hod.)

Náplň práce

- obsluha lisov a zváracích automatov
- vkladanie a vykladanie plechov/výliskov na základe pracovného postupu
- drobné opravy na linke
- kontrola kvality hotových dielov
- evidencia a dokumentácia
- práca v 3-zmennej prevádzke

Ubytovanie a dopravu nezabezpečujeme.

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovednosť a spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- technické myslenie vítané

Naším klientom je spoločnosť vyrábajúca konštrukčné prvky a karosérie pre automobilový priemysel.
Prostredníctvom interných medzinárodných vývojových centier a úzkej spolupráce so svojimi partnermi spoločnosť pokrýva širokú škálu produktov, dodáva výlisky, komplexné zostavy karosérií, povrchy triedy A, podvozky a podvozky pre automobily, výhybky, pick-upy a SUV. Vždy obsahuje najnovšie výrobné technológie, vrátane tvárnenia za tepla, výroby ocelí s veľmi vysokou pevnosťou a spracovania hliníka.

- moderné pracovné prostredie priamo v Malackách
- nadštandardný plat 8 €/hod.
- možnosť stravovania priamo vo firemnej jedálni
- dlhodobá a stabilná spolupráca