Obsluha automatizovaného stroja v Lozorne - zabezpečené ubytovanie a plne hradená doprava v rámci Záhoria / príspevok na dopravu

Lozorno, Malacky od 5€/hodina brutto, po zaučení 5,36€/hodina brutto + 100€ výkonnostný bonus + 80€ dochádzkový bonus + 130€ príspevok na ubytovanie + príspevok na dopravu + príplatky TPP
Zabezpečené ubytovanie

Ponúkame stabilnú prácu so zabezečeným ubytovaním a dopravou / príspevkom na dopravu v Lozorne.
Zašlite nám svoj životopis a pridajte sa do tímu spoločnosti s popredným postavením na trhu v oblasti výroby plastových komponentov!

Náplň práce

Budete súčasťou celého procesu výroby palivových nádrží do automobilov.

Vašou náplňou práce bude:
- obsluha automatizovaného stroja
- vkladanie komponentov a súčiastok
- orezávanie a príprava nádrží na proces chladenia

DOPRAVA zabezpečená a PLNE HRADENÁ zo smerov:

1. Senica - Čáčov- Dojč - Rázcestie obec Šteanov - Borský Mikuláš - Šaštín - Šaštín - Stráže - Čáry - Kúty - Lozorno
2. Cerová - Prievaly - Plavecký Peter - Plavecký Mikuláš - Plavecké Podhradie - Sološnica - Rohožník - Kuchyňa - Pernek - Jabloňové - Lozorno
3. Malé Leváre - Gajary - Kostolište - Jakubov - Záhorská Ves - Vysoká pri Morave - Zohor - Lozorno
4. Kuklov - Borský Svätý Jur - Sekule - Moravský Svätý Ján - Závod - Veľké Leváre - Malacky - Lozorno

Práca sa vykonáva v 3 zmennej prevádzke s voľnými víkendami.

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovednosť, spoľahlivosť a manuálna zručnosť
- prax vo výrobnom prostredí VÝHODOU

Naším klientom je stabilná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na trhu, pôsobiaca v 26 krajinách sveta. Spoločnosť sa zaoberá výrobou vonkajších panelov a modulov áut – najmä nárazníkov, spojlerov a zadných dverových modulov.

- ZABEZPEČENÉ UBYTOVANIE a DOPRAVA ZADARMO / PRÍSPEVOK NA DOPRAVU
- MNOŽSTVO ODMIEN a FINANČNÝCH BENEFITOV

výhodné a chutné stravovanie priamo na pracovisku
- firemné akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
- príspevky k narodeninám, pri svadbe, narodení dieťaťa, živelnej pohrome, úmrtí a pod.
- sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)