Obsadzujeme záhradníkov do súkromnej rezidencie | PROPLUSCO s.r.o

Obsadzujeme záhradníkov do súkromnej rezidencie Bratislava 7€/brutto/hodina TPP/ŽIVNOSŤ na dobu určitú cca 10 mesiacov

Skvelá práca, veľká príležitosť, jedinenčná pracovná ponuka predovšetkým pre tých, ktorí uprednostňujú prácu v prírode, bez neonových svetiel, kancelárskych potrieb, hluku, telefónu, PC, množstva kolegov, z ktorých ani polovicu nepoznáte.

Čistá hlava, čistý vzduch, fauna/flóra, voľnosť, flexibilný pracovný čas, pokoj sú atribúty na nezaplatenie a práve tieto Vám ponúkame, no samozrejme nefinančné benefity doplníme tými finančnými, aby sa stala pre Vás práca koníčkom a nie nočnou morou :)

Náplň práce

Ponúkame Vám "DREAM JOB"
predstavte si nadherný veľký pozemok plný zelene a okrasných drevín s jazierkom, na ktorom sa náchádza veľkolepá súkromná rezidencia a tam pracujete VY.

- celoročne sa staráte o pozemok s rozlohou cca 3,5 Ha anglická záhrada/park v BA
- pracujete so záhradnými strojmi a náradím, ktoré taktiež udržujete funkčné
- vysádzate okrasné rastliny
- robíte zemné a terénne práce
- kosíte, udržujete pozemok a jeho príslušenstvo vždy upravené, čisté, reprezentatívne.

Jedná sa o prácu na dobu určitú do cca 31.10.2019, prípadne podľa dohody, možnosť rotácie a istoty práce na ďalšie sezóny.

Požiadavky na zamestnanca

Ak ste domáci kutil, milovník prírody, záhradný architekt vo Vašej rodinnej záhradke, alebo ste vyštudovali podobný odbor a túžite sa naďalej venovať tomu, čo Vás baví, napĺňa a disponujete okrem teoretických aj praktickými skúsenosťami, potom sa veľmi radi s Vami stretneme a vypočujeme si Vaše rady, odporúčania a motiváciu pracovať pre nás.

Na oplátku však budeme vyžadovať absolútnu diskrétnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť pri práci.

Zabezpečíme Vám:

- bezproblémové autobusové spojenie,
- prácu Vám zaručíme dovtedy, kým Vás to bude baviť,
- prácu na čerstvom vzduchu, v prírode, obklopený neskutočnou faunou a flórou,
- žiadny stres, nikto Vás nebude naháňať, pracujete podľa vlastného tempa,
- sami sebe budete pánom,
- ide o sezónnu prácu, čo Vám dáva väčšiu voľnosť v zimných mesiacoch pracovať u nejakého iného klienta,
  prípadne sa venovať rodine či oddychu,
- 8 hodinovú pracovnú dobu, v prípade nutnosti nadčasy hlavne v lete, samozrejme platené,
- stravné lístky, možnosť stravovania v blízkosti rezidencie, nadštandardne vybavená denná miestnosť pre
  zamestnancov k voľnému používaniu.