Obsadzujeme skladníka do jednozmennej prevádzky bez VZV priamo v Žiline /menšia spoločnosť/

Žilina 850 € brutto TPP
TOP Top badge

Hľadáme šikovného, samostatného a skúseného skladníka do malej spoločnosti, kde si bude sám sebe pánom a zodpovedať za odvedenú prácu.

Mal by to byť kandidát, ktorý sa nebojí roboty, vie pracovať samostatne, má rád vo veciach poriadok, je časovo flexibilný, ochotný pomôcť.

Ak hľadáte kľudnú prácu, bez veľkého pracovného kolektívu, kde budete pracovať len manuálne bez použitia NZV, či VZV, v jednoduchom programe skladového hospodárstva, je táto práca ideálna práve pre Vás.

Práca je vhodnejšia pre mužov !!!

Náplň práce

Pracovná náplň:

- plánovanie zákaziek z hľadiska skladovania (príprava materiálového a tovarového zabezpečenia)

- zásobovanie vedených zákaziek

- skladovanie materiálu a tovaru

- zabezpečovanie režijnej činnosti spoločnosti

- preberanie materiálu a tovaru od prepravcov,

- fyzická kontrola kvality, množstva a nepoškodenia materiálu a tovaru

- vedenie skladovej agendy v programe Omega

- udržiavanie čistoty v skladových priestoroch

- zúčastňovanie sa operatívnych porád

Požiadavky na zamestnanca

- vodičský preukaz B
- hmotná zodpovednosť
- samostatnosť
- prax v sklade minimálne 1 rok

Hlavnou obchodnou činnosťou nášho klienta je predaj a servis klimatizácie, vzduchotechniky a tepelných čerpadiel.

- jednozmenná prevádzka
- stabilné zamestnanie
- jednoduchá práca v sklade bez nutnosti VZV preukazu
- nemonotónna práca
- pracovná doba od 7h - 15h30
- po zapracovaní možnosť platového prehodnotenia