Najdite si prácu

Obchodný zástupca /Trnavský a Bratislavský kraj/

Trnavský, Bratislavský kraj 998 € + variabilná zložka podľa skúseností a praxe uchádzača TPP (zástup počas MD)
TOP Top badge

Máš rád dynamické pracovné prostredie, nechceš sedieť zavretý v kancelárii a rád si sám sebe pánom? Máme voľné pracovné miesto ušité na mieru priamo pre teba!

Náplň práce

- Starostlivosť o zverený región
- Plnenie obchodného plánu v rámci regiónu
- Pravidelné návštevy maloobchodných prevádzok
- Zabezpečiť dostupnosť produktov na predajniach
- Správne vystavenie tovaru
- Tvorba objednávok, zabezpečenie dodávky, posudzovanie reklamácii
- Vizibilita = stavanie stojanov, umiestnenie POS materiálov
- Vedenie práce Merchandiserov
- Udržiavanie dobrých obchodných vzťahov so zákazníkmi a starostlivosť o nich, získavanie nových klientov
- Pravidelný reporting výsledkov

Požiadavky na zamestnanca

- prehľad a znalosť obchodného trhu
- komunikatívnosť, flexibilita
- samostatnosť, chuť učiť sa
- kreativita
- výborné prezentačné, vyjednávacie schopnosti
- zodpovedný prístup k práci
- práca s počítačom na veľmi dobrej úrovni

Spoločnosť patrí medzi svetových lídrov na trhu s cukrovinkami

- 5 dní dovolenky nad rámec
- Diéty
- iPhone, služobné auto na súkromné účely
- odborné školenie
- IT vybavenie ,internet
- výborný kolektív