Obchodný zástupca pre rakúsku výrobnú spoločnosť /oblasť stavebníctvo/

Celé Slovensko od 1300 € /fix/ v závislosti od praxe a vzdelania daného kandidáta + provízie zo zisku TPP alebo živnosť
TOP Top badge

Pre významnú rakúsku spoločnosť s pobočkami v Nemecku, Švajčiarsku, Českej republike a na Slovensku obsadzujeme pozíciu "Obchodného zástupcu".

Zaujímame sa o talentovaného, skúseného obchodníka, no predovšetkým odborníka v oblasti stavebného priemyslu, ktorý sa nebojí nových výziev, je silne orientovaný na výsledky a zvyšovanie obratu, má vybudovanú silnú sieť kontaktov, ktoré bude vedieť využiť vo svoj prospech, nakoľko jeho hlavnou úlohou bude predovšetkým rozvoj obchodu na Slovenskom trhu.

Sídlo spoločnosti je v Bratislave no veľkým benefitom je možnosť rozdeliť si prácu dom/kancelária.  /služobné auto, notebook, telefón/.

Podmienkou prijatia je aktívna nemčina, prax minimálne 5 rokov v obchode najlepšie v oblasti stavebníctva, vzdelanie stavebné/strojárske, technický background, znalosť čítania technických výkresov.

Výhodou je znalosť aspoň jedného z hlavných predajných produktov /presvetlenie, vetranie, proti-požiarne príslušenstvo - odvody dymu/

"Ide o veľmi komplexný a špecifický profil obchodníka, ktorý si táto práca a pozícia vyžaduje".

Náplň práce

Náš klient rozvíja svoju obchodnú činnosť v nasledujúcich štyroch základných systémových oblastiach:

- systémy denného presvetlenia
- systémy vetrania
- systémy odvodu dymu a splodín horenia ako aj požiarnej bezpečnosti stavieb
- systémy úspory energií

Odborná zdatnosť, snaha o predloženie komplexných riešení a spoľahlivé vykonanie realizačných prác by malo byť hlavným mottom nami hľadaného TOP kandidáta.

Náplň práce:

- akvizičná činnosť /aktívne oslovovanie potencionálnych klientov, obchodných partnerov: architekti, projektanti, stavebné firmy - vyšší dodávatelia stavieb, fyzické, právnické osoby/,
- starostlivosť o existujúcich obchodných partnerov,
- technické poradenstvo a návrhy systémových riešení,
- kompletná realizácia obchodného prípadu od oslovenia, cenovej ponuky až po uzavretie obchodu,
- koordinácia samotných montážnych prác, kontrola, riešenie operatívy,
- intenzívna spolupráca s rakúsko-slovenským vedením vedením spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

- vzdelanie v oblasti stavebníctva prípadne strojárstva
- technická gramotnosť /čítanie stavebných alebo strojárskych výkresov/
- aktívna znalosť cudzieho jazyka /uprednostňuje sa Nemčina/
- prax v obchode minimálne 5 rokov
- vysoké nasadenie, ochota cestovať v rámci SR
- samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť
- uprednostňuje sa kandidát zo západného max. stredného Slovenska z dôvodu zaškoľovania v BA.

Pozíciu obsadzujeme pre významného obchodného partnera, rakúsku spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom/montážou/servisom zariadení pre odvody tepla a dymu, prirodzeného denného vetrania a presvetlovacích systémov.

- zázemie a podpora medzinárodnej spoločnosti
- adekvátne zaškolenie
- korektné jednanie
- flexibilný pracovný čas
- auto, notebook, telefón