Obchodný zástupca pre rakúsku výrobnú spoločnosť /oblasť stavebníctvo/

Bratislava, Trnava 1500 € brutto fix + provízie zo zisku TPP alebo živnosť
TOP Top badge

Pre významnú rakúsku spoločnosť s pobočkami v Nemecku, Švajčiarsku, Českej republike a na Slovensku obsadzujeme pozíciu "Obchodného zástupcu".

Zaujímame sa o talentovaného, skúseného obchodníka, no predovšetkým odborníka v oblasti stavebného priemyslu, ktorý sa nebojí nových výziev, je silne orientovaný na výsledky a zvyšovanie obratu, má vybudovanú použiteľnú sieť kontaktov, ktoré bude vedieť využiť vo svoj prospech, nakoľko jeho hlavnou úlohou bude predovšetkým rozvoj obchodu na Slovenskom trhu.

Zastúpenie spoločnosti na SK je aktuálne v Trnave no veľkým benefitom je možnosť rozdeliť si prácu home office/kancelária.  /služobné auto, notebook, telefón/.

Podmienkou prijatia je aktívna nemčina, prax minimálne 5 rokov v obchode najlepšie v oblasti stavebníctva, vzdelanie stavebné/strojárske, technický background, znalosť čítania technických výkresov.

Výhodou je znalosť aspoň jedného z hlavných predajných produktov /presvetlenie, vetranie, proti-požiarne príslušenstvo - odvody dymu/

"Ide o veľmi komplexný a špecifický profil obchodníka, ktorý si táto práca a pozícia vyžaduje".

Náplň práce

Náš klient rozvíja svoju obchodnú činnosť v nasledujúcich štyroch základných systémových oblastiach:

- systémy denného presvetlenia
- systémy vetrania
- systémy odvodu dymu a splodín horenia ako aj požiarnej bezpečnosti stavieb
- systémy úspory energií

Odborná zdatnosť, snaha o predloženie komplexných riešení a spoľahlivé vykonanie realizačných prác by malo byť hlavným mottom nami hľadaného TOP kandidáta.

Náplň práce:

- akvizičná činnosť /aktívne oslovovanie potencionálnych klientov, obchodných partnerov: architekti, projektanti, stavebné firmy - vyšší
  dodávatelia stavieb, fyzické, právnické osoby/,
- starostlivosť o existujúcich obchodných partnerov,
- technické poradenstvo a návrhy systémových riešení,
- kompletná realizácia obchodného prípadu od oslovenia, cenovej ponuky až po uzavretie obchodu,
- koordinácia samotných montážnych prác, kontrola, riešenie operatívy,
- intenzívna spolupráca s rakúsko-slovenským vedením vedením spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

- vzdelanie v oblasti stavebníctva prípadne strojárstva
- technická gramotnosť /čítanie stavebných alebo strojárskych výkresov/
- aktívna znalosť cudzieho jazyka /uprednostňuje sa Nemčina/
- prax v obchode minimálne 5 rokov
- vysoké nasadenie, ochota cestovať v rámci SR
- samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť

Pozíciu obsadzujeme pre významného obchodného partnera, rakúsku spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom/montážou/servisom zariadení pre odvody tepla a dymu, prirodzeného denného vetrania a presvetlovacích systémov.

- zázemie a podpora medzinárodnej spoločnosti
- adekvátne zaškolenie aktuálne formou online workshopov a prezentácii priamo slovenským konateľom.
- korektné jednanie
- flexibilný pracovný čas
- auto, notebook, telefón