Obchodný zástupca B2B do spoločnosti rodinného charakteru /Materiály pre stolárov a výrobu nábytku/

od Žiliny po Zvolen 1200 € brutto + presne špecifikovaná variabilná zložka mzdy TPP
TOP Top badge

Do prosperujúcej menšej obchodnej spoločnosti zaoberajúcej sa predajom materiálov pre stolárov a výrobu nábytku hľadáme šikovného "Obchodného zástupcu", ktorý sa rád pohybuje v teréne a nemá rád stereotypný spôsob práce.

Vyhľadáva skôr akčnejší typ práce s jasne stanovenými cieľmi, očakávaniami a presne špecifikovanými odmenami za ich plnenie.

Spoločnosť sa od jej vzniku, až po súčasnosť, zaoberá predajom veľkoplošných materiálov na výrobu nábytku, drevených interiérových doplnkov a spracovaním dyhy.

Náplň práce

- predaj sortimentu spoločnosti B2B /jasne špecifikovaný zoznam obchodných partnerov, ktorých dostanete na starosti/
- akvizičná činnosť vítaná /každý nový klient = finančná odmena navyše/
- práca len v teréne /možnosť využitia kancelárskych priestorov v ZA alebo vo Zvolene v prípade potreby/, rovnako tak možnosť home
  office

Požiadavky na zamestnanca

- skúsenosti na obdobnej pozícii výhodou, nie je potrebná znalosť drevárskeho odvetvia
- ochota pracovať v teréne 8h denne
- aktívny šofér bez nehody
- ochota učiť sa
- dobré komunikačné zručnosti
- ťah na bránku

Spoločnosť od jej vzniku, až po súčasnosť, sa zaoberá predajom veľkoplošných materiálov na výrobu nábytku, drevených interiérových doplnkov a spracovaním dyhy. Jej dlhodobou tradíciou je zameranie na dodávanie materiálu vo vyhovujúcej kvalite. Pobočky majú v Bratislave, Partizánskom, Žiline a vo Zvolene.

- stabilné zamestnanie
- auto, PC, telefón
- zoznam klientov, ktorých budete obchodne zastrešovať
- pôsobenie od Žiliny po Zvolen
- veľmi transparentný a jasne špecifikovaný systém odmeňovania
- pracovná doba od 7 - 16h30, nadčasy platené