Obchodný riaditeľ pre segment výkonovej a telekomunikačnej techniky, strojárenských a elektrotechnických výrobkov.

Liptovský Mikuláš od 3000 € brutto /základná zložka mzdy/ + bonusy za získané projekty TPP
TOP Top badge

Pre kandidáta, ktorý má rád nové "veľké" výzvy a posúvanie sa vpred máme skvelú pracovnú príležitosť "Obchodného riaditeľa" pre neustále sa rozvíjajúcu rýdzo slovenskú spoločnosť so stabilným postavením na národnom i nadnárodnom trhu.

Novým strategickým cieľom spoločnosti je dostať sa na úroveň celosvetového dodávateľa a výrobcu.

"Kde je cieľ, tam je cesta", a preto hlavnými úlohami Obchodného riaditeľa bude:

- prechod z regionálneho subkontraktingu na globálny, celosvetový subkontrakting
  vrátane zaoceánskych trhov.
- rozvoj produktového predaja s orientáciou na západnú, strednú Európu, Balkán
  a Rusko.
- rozvoj obchodného tímu a predajných procesov

Hľadáme skúseného Obchodníka s minimálne 10 ročnou praxou, s technickým backgroundom, vyštudovaného strojára alebo elektrotechnika, človeka proaktívneho, dravého, orientujúceho sa na národnom i nadnárodnom trhu, čo priamo súvisí aj s ovládaním cudzieho jazyka AJ aktívne, Nj pokročilý, silného manažéra a vodcu, s nikdy nekončiacimi nápadmi a zlepšovákmi vo svojej práci.

Náplň práce

"Kde je cieľ, tam je cesta"

"Cieľ":
  a Rusko.

"Cesta":
- definovať spôsob realizácie novej stratégie,
- vybudovať nástroje a procesy jej dosiahnutia s cieľovou orientáciou na výsledky
- smerom dovnútra spoločnosti reorganizáciu súčasného nastavenia obchodných
  procesov a jasnú profiláciu obchodného tímu, vrátane jasne definovaných KPI
- smerom von vyhľadávanie a budovanie nových obchodných príležitostí, vyjednávanie
  podmienok spolupráce, prerozdelenie zodpovedností ostatným členom obchodného
  tímu a prevzatie zodpovednosti za ich realizáciu.

Požiadavky na zamestnanca

- očakávame náročného, výkonného a tvorivého kandidáta, ktorý nepozná limity pri
  dosahovaní nových výziev,
- očakávame kandidáta, ktorý je ochotný venovať svojej práci neobmedzený čas,
- očakávame kandidáta s vlastnosťami a povahovými črtami ako loajalita, spoľahlivosť,
  ambicióznosť, spravodlivosť, flexibilita, kreativita, diplomatickosť
- ochotný cestovať
- technický background
- ochotný stále sa učiť
- vysokoškolsky vzdelaný /odbor strojársky, elektrotechnický, ekonomický/
- prax na pozícii obchodného manažéra min. 10 rokov
- správny leader a motivátor zameraný na výsledky

Náš obchodný partner je dodávateľom výkonovej a telekomunikačnej techniky, strojárenských a elektrotechnických výrobkov. Viac ako 70 rokov úspešne vyvíja a vyrába komponenty, ako aj kompletné OEM produkty pre renomované svetové značky v segmentoch Energetika, Telecom, IT, Priemyselné stroje a HVAC. Väčšinu produkcie exportuje do okolitých štátov, Nemecka, Švajčiarska, Beneluxu či Škandinávie.

- práca v spoločnosti, ktorá sa veľmi dynamicky modernizuje
- práca v tíme s vysokým stupňom otvorenosti, motivácie a proaktivity
- možnosť budovať oddelenie a meniť interné procesy spoločnosti podľa svojich predstáv