Obchodný manager pre svetového lídra v oblasti dokumentových technológií a služieb | PROPLUSCO s.r.o

Obchodný manager pre svetového lídra v oblasti dokumentových technológií a služieb Bratislava od 1500€/brutto základná mzda v závislosti od skúseností kandidáta + motivujúca variabilná zložka TPP

Pre celosvetového lídra v oblasti dokumentových technológií a služieb obsadzujeme pozíciu "Business Development Manager", ide o ponuku práce pre skúseného obchodného manažéra, minimálna prax v oblasti obchodu, strategického account managementu 3 - 4 roky s reálnymi business výsledkami.
Mal by to byť kandidát, ktorý má skúsenosť s prácou pre korporát, znalý procesov a riešení veľkých obchodných prípadov B2B, B2C /firmy s 200 a viac zamestnancami/, ktorý je extrovertnejšej povahy, konštruktívneho zmýšľania, so skvelým time managementom a organizačnými zručnosťami.
Nový kolega cca. 12 členného obchodného tímu by mal vedieť pracovať samostatne pri predaji, no následne pri riešení obchodných prípadov, by mal byť stotožnený aj s prácou v kolektíve /rôzne support oddelenia, technici, servisní pracovníci, testeri. . . atď./

Náplň práce

- 60% hunting - 40% farming
- komplexné riešenie obchodných prípadov od A - Z
- špecifické riešenia na mieru podľa požiadaviek klienta
- neustále vzdelávanie sa v oblasti IT riešení, IT trhu
- realizácia tendrov a verejných obstarávaní

Požiadavky na zamestnanca

- Aj - must have C1
- skúsenosť s tendrami, verejnými obstarávaniami hlavne pre súkromný sektor
- dokonalá znalosť obchodných zmlúv, cenových ponúk na mieru
- dravosť, silná orientácia na zákaznika SK trh, targety
- minimálne 3 - 4 roky skúsenosť v obchode orientovanom na služby a riešenia na mieru
- veľká výhoda znalosť IT služieb a riešení na mieru
- reálne čísla a obchodné výsledky, plány verzus plnenia

- schopnosť poznať a porozumieť IT trhu a novým technológiám a trendom
- vysokoškolské vzdelanie
- vynikajúci písomný a ústny prejav ako v slovenskom tak aj anglickom jazyku
- kandidát z PRINTOVÉHO BUSINESS by bol viac ako skvelý a tým aj adekvátne ohodnotený

Už viac ako pol storočia je náš klient lídrom v oblasti dokumentových technológií a služieb, celosvetovou jednotkou v oblasti riadenia obchodných procesov a dokumentov. V portfóliu služieb spoločnosti nájdete globálne služby pre celú škálu sektorov - od finančného, telekomunikačného, cez energetiku, výrobu, veľkoobchod až po štátnu správu, vzdelávanie, zdravotníctvo ale aj pre grafiku, komerčnú tlač, živnostníkov a domácnosti.

- práca pre svetového lídra
- kancelária verzus terén
- osobný automobil, notebook, telefón
- priestor na sebarealizáciu a rozvoj
- fixná mzda/variabilná zložka
- spoločnosť sa radí k popredným lídrom dokumentových technológií a služieb na Slovenskom trhu, takže a lot of business opportunities