Nové voľné pracovné miesta v najinovatívnejšej slovenskej spoločnosti - 1. Skladník/Picker, 2. Príjemca tovaru

Senec 6,70 €/h Brigáda

Stabilná a dlhodobá práca v logistickom centre v Senci pre najväčší internetový obchod na Slovensku. Staňte sa súčasťou najznámejšieho E-shopu. Odvoz z Trnavy a z Dunajskej Stedy je zabezpečený zdarma.
Možnosť pracovať na dohodu alebo na živnosť.

Náplň práce

Miesto výkonu práce: Senec
Plat (brutto):
- 1. Skladník/Picker - 4,50 €/h na dohodu | 6 €/h na živnosť
- 2. Príjemca tovaru - 5 €/h na dohodu | 6,70 €/h na živnosť
Pracovný čas:
PO-PIA
- odvoz z Trnavy: 7:00-16:00
- odvoz z Dunajskej Stredy: 7:00-15:00

Náplň práce:
- 1. Skladník/Picker: balenie a kompletizácia objednávok, vychystávanie tovaru, príprava objednávok na odoslanie, udržovanie čistoty na pracovisku
- 2. Príjemnca tovaru: kontrola prijatých balíkov, skenovanie tovaru, kontrola objednávok v počítači, príjem tovaru

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovednosť a spoľahlivosť
- príjemca tovaru - skúsenosť s prácou so skenerom a s počítačom

Spoločnosť je najspolahlivejším internetovým obchodom v Česku aj na Slovensku. Ponúka moderné inovatívne produkty pre svojich zákazníkov.

Benefity:
-odvoz zabezpečený z miest Trnava a Dunajská Streda
- týždenné vyplácanie pri odvoze z Trnavy
- nepracujú sa nočné zmeny
- voľné víkendy
- príjemné a moderné pracovné prostredie
- kariérny rast

OSPRAVEDLŇUJEME SA, NIE JE MOŽNÉ VYBRAŤ DÁTUM BRIGÁDY.