Nazbieraj skúsenosti ako Project management officer Junior !

Bratislava - Mlynské Nivy 5€/ hod. Brigáda
Zabezpečené ubytovanie

Do zaujímavého projektu výmeny core banking systému hľadáme šikovného študenta/brigádnika do role PMO (Project management officer). Ak máš rád/a výzvy, chceš sa naučiť ako funguje veľký IT projekt a nerobí ti problém komunikovať v angličtine budeš u nás na správnom mieste :)

Náplň práce

robiť zápisy z porád
sledovať task listy,
organizovať meetingy,
ďalšie administratívne činnosti podľa pokynov nadriadeného.

Požiadavky na zamestnanca

Ak:
- máš organizačné zručnosti,
- máš všeobecnú znalosť práce s počítačom
- ovladáš anglický jazyk min. na úrovni B2
... čakáme na Tvoj životopis ????

- získaš nové skúsenosti v IT sektore
- budeš sa učiť od najlepších v tomto odbore
- staneš sa súčasťou skvelého tímu

OSPRAVEDLŇUJEME SA, NIE JE MOŽNÉ VYBRAŤ DÁTUM BRIGÁDY.