Najdite si prácu

Nastavovač vo Veľkom Mederi

Veľký Meder od 900€ brutto Trvalý pracovný pomer
TOP Top badge

Bývate v okolí Veľkého Medera a nechce sa Vám za prácou dochádzať ďaleko? Do spoločnosti vyrábajúcej diely pre automobilový priemysel hľadáme posily!

Náplň práce

Spoločnosť zaoberajúca  sa výrobou dielov určených pre automobilový priemysel hľadá šikovných nastavovačov.

Náplň práce - NASTAVOVAČ:
- nastavovanie zváracích a lisovacích zariadení, automatických zváračiek a robotov,
- kontrola vyrobených kusov,
- preventívna kontrola a údržba zverených strojov,
- vedenie príslušnej dokumentácie.

Požiadavky na zamestnanca

- Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke,
- manuálna zručnosť,
- skúsenosť s prácou v automobilovej oblasti 1 rok.

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť zaoberajúcu  sa výrobou rezaných, lisovaných, zmontovaných a zváraných dielov určených predovšetkých pre automobilový priemysel.

- Práca v spoločnosti so stabilných postavením na trhu,
- možnosť profesionálneho aj osobného rastu,
- odborné preukazy hradené firmou,
- stravné lístky v hodnote 3,90€,
- rôzne odmeny pri jubileách a odpracovaných rokoch.