Nastavovač linky vo výrobe so zaujímavým pracovným časom | PROPLUSCO s.r.o

Nastavovač linky vo výrobe so zaujímavým pracovným časom Bratislava 5€h/brutto + 6€/bonus za zmenu + 140€/mesačný bonus + príplatky + stravné lístky + po zaškolení mzda 1240€/brutto TPP

Krátky popis

Si manuálne zručný a považuješ sa za technický typ?

Máš skúsenosti s nastavovaním výrobných strojov alebo si absolvoval stredoškolské vzdelanie technického charakteru a chceš rozbehnúť svoju kariéru týmto smerom?

Hľadáme šikovných kandidátov na pozíciu Nastavovača vo výrobe medicínskeho skla, s kompletným zaučením do výrobných procesov.
Ponúkame viac voľného času než v klasickom zamestnaní, rozvoj vašej špecializácie a know - how, zvýšenie mzdy po kompletnom zaučení.

Náplň práce

- príprava výrobných zariadení
- nastavovanie kritických parametrov výroby
- udržiavanie chodu výroby
- vkladanie materiálu do výrobného zariadenia
- kontrola kvality výrobkov

- práca v nepretržitej prevádzke - 8 hodinové zmeny vrátane prestávky (po 3 odpracovaných dňoch 2 dni voľna)

Požiadavky na zamestnanca

- chuť pracovať
- technické myslenie
- zodpovednosť
- ochota pracovať na zmeny
- prax výhodou - nie je podmienkou

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť so stabilným postavením na trhu, ktorá je zameraná na sklársky priemysel. Spoločnosť sa zaoberá výrobou medicínskych obalov - sklenených ampuliek. Bezchybné výrobky sú následne distribuované do nemocníc a lekární.

- zaujímavý pracovný čas
- stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
- kompletné zaškolenie
- možnosť prejsť do kmeňa už po 1 mesiaci!
- zvýšenie mzdy po zaučení na 1 240 Eur
- čisté a príjemné pracovné prostredie