Najdite si prácu

Nastavovač linky vo výrobe so zaujímavým pracovným časom

Bratislava Od 1200 €/ mes. btt. (6,3 €h/brutto + 6€/bonus za zmenu + 140€/mesačný bonus + príplatky) TPP

Krátky popis

Si manuálne zručný a považuješ sa za technický typ?

Ak si hľadáš stabilnú prácu v príjemnom čistom prostredí, pri ktorej budete mať dostatok času na rodinu a priateľov, ste na správnom mieste!

Náplň práce

- nastavovanie strojov a zariadení vo výrobe
- udržiavanie chodu výroby
- nastavenie a udržiavanie procesných parametrov
- vkladanie materiálu do výrobného zariadenia
- kontrola kritických parametrov vo výrobnom procese
- vyraďovanie chybných výrobkov

- nepretržitá prevádzka - 8 hodinové zmeny - vždy po 3 odpracovaných dňoch 2 dni voľno

Požiadavky na zamestnanca

- chuť pracovať
- technické myslenie
- zodpovednosť
- ochota pracovať na zmeny
- prax výhodou - nie je podmienkou

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť so stabilným postavením na trhu, ktorá je zameraná na sklársky priemysel. Spoločnosť sa zaoberá výrobou medicínskych obalov - sklenených ampuliek. Bezchybné výrobky sú následne distribuované do nemocníc a lekární.

ZVÝŠENIE MZDY UŽ  PO 1 MESIACI A KARIÉRNEHO RASTU !
- stabilná práca v príjemnom čistom prostredí
možnosť prejsť do kmeňa už po 1 mesiaci
dochádzkový bonus 140€ mesačne + individuálny bonus 6€ za každú zmenu
- príspevok na stravovanie v hodnote 3,53 €/deň
VIAC VOĽNÉHO ČASU - po každých 3 odpracovaných dňoch 2 dni voľno