Najdite si prácu

Nastavovač galvanickej linky - TECHNOLÓG

Kremnica od 1200 € brutto + príplatky + odmeny + 13. plat TPP

Do medzinárodnej firmy s rodinnou atmosférou hľadáme Technológa - nastavovača galvanickej linky.

Máme záujem o človeka, ktorý má skúsenosti s galvanickou linkou, no nebránime sa ani absolventovi. Kandidát by mal mať "chemické myslenie" a zodpovednú povahu, keďže by riadil tím operátorov.

Náplň práce

Náplň práce:

  • Zabezpečenie bezproblémového chodu výroby na galvanickej linke

  • Optimalizácia chodu výroby galvanickej linky

  • Kontrola a udržiavanie parametrov procesu galvanickej linky

  • Kontrola  a údržba funkčnosti prídavných zariadení galvanickej linky

  • Aktívna spolupráca pri zaúčaní nových operátorov galvanickej linky

  • Riadenie tímu operátorov (jedného až dvoch na zmene)

  • Chemické analýzy kúpeľov a ich vyhodnotenie (nie je podmienka)

Požiadavky na zamestnanca

  • prax s galvanickou linkou je výhoda

  • chemické vzdelanie je výhodou

  • chemické myslenie

  • zodpovednosť

  • samostatnosť

  • tímový hráč

  • flexibilita

Pracuje sa v jednozmennej prevádzke s flexibilným pracovným časom.

Spoločnosť je odborníkom na výber, výrobu a používanie mincí. Ich klientmi sú predovšetkým centrálne banky, ministerstvá a mincovne.

  • 13.plat

  • osobné ohodnotenie

  • príspevok za prácu nadčas

  • príspevok na dopravu

  • darčekové poukážky

  • mesačný bonus v závislosti výkonnosti

  • mesačný bonus pri 100%nej dochádzke

  • team building

  • sociálny program

  • firemné podujatia

  • interné a externé školenia

  • priateľský kolektív