Najdite si prácu

Náborár s ukrajinským/ruským jazykom

Bratislava od 1000 €/btt + variabilná zložka TPP/ dohoda
TOP Top badge

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu s ukrajinským/ruským jazykom do nášho tímu v Bratislave.

Náplň práce

Si komunikatívny typ človeka, ktorý vie zachovať chladnú hlavu?
Vieš komunikovať v ukrajinskom/ruskom jazyku?
Si kreatívny, rád sa učíš nové veci?

Tak si to práve Ty koho hľadáme a ktorého/ktorú radi pozveme na osobné stretnutie.

Tvojou hlavnou úlohou bude:

- správa inzercie a tvorba náborových kampaní
- screening životopisov a telefonická/e-mailová komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie
- účasť na riešení problematiky spojenej so zamestnávaním cudzincov
- aktívne vyhľadávanie uchádzačov v rôznych databázach a na sociálnych sieťach
- preverenie znalostí a zručností uchádzačov
- organizácia pracovných pohovorov
- účasť na interných meetingoch a poskytovanie pravidelných reportov
- podpora konzultantov pri plnení požiadaviek klientov
- poradenstvo počas výberového procesu

Požiadavky na zamestnanca

- skúsenosť na obdobnej pozícii (výhoda)
- ruský/ukrajinský jazyk na komunikatívnej úrovni
- ľudský prístup
- komunikatívnosť a zodpovednosť
- bezproblémová organizácia času
- skúsenosti s personalistikou sú vítané (nie sú však podmienkou)

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

- dynamická práca v spoločnosti so stabilným postavením na trhu
- priateľskí kolegovia vo všetkých našich pobočkách
- odborné znalosti a personálne know-how
- flexibilná pracovná doba a home office
- priestor pre realizáciu vlastných nápadov
- Multisport karta, teambuildingy