Montážny pracovník plastových výrobkov pre automobilový priemysel. Zabezpečená doprava Čadca-Turzovka-Makov-Bytča. Nástupný bonus 100€.

Bytča Základná mzda 600 € + dochádzkový bonus 40 € (ak je neprítomnosť 4 hodiny – 20€; viac ako 4 hodiny – 0€) + variabilná zložka mzdy do 150 € TPP

Ponúkame Vám /mužom aj ženám/ nenáročnú prácu na výrobných linkách - ručná montáž plastových dielov.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať telefonicky +421 910 419 737, prípadne osobne na pobočke v Žiline /samozrejme s rúškom a negatívnym testom :)/

Náplň práce

Ponúkame Vám prácu na výrobných linkách - ručná montáž plastových dielov v stoji, vhodná pre mužov aj ženy
(8-hodinové zmeny v 3-zmennej prevádzke)

Požiadavky na zamestnanca

• manuálna zručnosť,
• rýchlosť, presnosť a spoľahlivosť,
• chuť a ochota pracovať,
• zodpovedný prístup k práci,
• časová flexibilita (ochota pracovať na zmeny; nadčasová práca v prípade potreby),
• výhodou je skúsenosť s prácou vo výrobnej spoločnosti

Náš klient je súčasťou nadnárodnej korporácie, ktorá bola založená v Chicagu v r. 1912. Celá sieť ich spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49 000 zamestnancov. Výrobky a riešenia nášho korporátneho klienta nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosti, autá, dokonca aj mobilné zariadenia. Môžete ich nájsť v rôznych odvetviach - napr. letectvo, kozmonautika, zdravotníctvo a samozrejme v automobilovom priemysle.

Od roku 2007 má táto korporátna spoločnosť zastúpenie aj na Slovensku. Hlavným výrobným programom sú interiérové plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré dodávajú renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, JEEP, Audi, Volvo.

• NÁSTUPNÝ BONUS 100 € pri nástupe do 27.11.2020.
• práca v rastúcej stabilnej spoločnosti
• variabilná zložka mzdy až do výšky 150,-E/ mesačne
• dochádzkový bonus 40,-E/ mesačne
• príspevok do DDS 5,-E/ mesačne
• pitný režim, vitamínové balíčky, príspevky na masáž a iné
• obedy zabezpečené na pracovisku
• stravné lístky za nočnú prácu
• zabezpečená doprava Čadca - Turzovka - Makov - Bytča