Montážny pracovník plastových výrobkov pre automobilový priemysel so zabezpečenou dopravou Čadca-Turzovka-Makov-Bytča.

Bytča, Žilinský Kraj Základná mzda 623 € + dochádzkový bonus 40 € + variabilná zložka mzdy do 150 € TPP

Ponúkame Vám / mužom aj ženám / nenáročnú prácu na výrobných linkách -  ručnú montáž plastových dielov.

V prípade záujmu nás nie je potrebné kontaktovať telefonicky +421 911 176 336, prípadne osobne na pobočke v Žiline.

Náplň práce

Ponúkame Vám prácu na výrobných linkách - ručná montáž plastových dielov v stoji, vhodné pre mužov aj ženy
(8-hodinové zmeny v 3-zmennej prevádzke).

Požiadavky na zamestnanca

• manuálna zručnosť,
• rýchlosť, presnosť a spoľahlivosť,
• chuť a ochota pracovať,
• zodpovedný prístup k práci,
• časová flexibilita (ochota pracovať na zmeny; nadčasová práca v prípade potreby),
• výhodou je skúsenosť s prácou vo výrobnej spoločnosti.

Náš klient je súčasťou nadnárodnej korporácie, ktorá bola založená v Chicagu v r. 1912. Celá sieť ich spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49 000 zamestnancov. Výrobky a riešenia nášho korporátneho klienta nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosť, autá, dokonca aj mobilné zariadenia. Môžete ich nájsť v rôznych odvetviach - napr. letectvo, kozmonautika, zdravotníctvo a samozrejme v automobilovom priemysle.

Od roku 2007 má táto korporátna spoločnosť zastúpenie aj na Slovensku. Hlavným výrobným programom sú interiérové ​​plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré dodávajú renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, JEEP, Audi, Volvo.

• práca v rastúcej stabilnej spoločnosti,
• základná mzda 623 € brutto / mesačne,
• variabilná zložka mzdy až do výšky 150 € / mesačne,
• dochádzkový bonus 40 € / mesačne (ak je neprítomnosť 4 hodiny - 20 €; viac ako 4 hodiny - 0 €),
• príspevok do DDS 5 € / mesačne,
• pitný režim, vitamínové balíčky,
• obedy zabezpečené na pracovisku,
• stravné lístky za novú prácu,
• z bezpečnej dopravy Čadca - Turzovka - Makov - Bytča.