Mliekárne - dlhodobá brigáda s FLEXIBILNOU pracovnou dobou a týždenným vyplácaním | PROPLUSCO s.r.o
Viac informácii Ok
Hľadáte ľudí, ste firma?
Hľadáte zamestnancov pre svoju firmu?
Pomôžeme Vám.
Vyplňte dátum
Vyplňte miesto
Vyplňte počet ľudí
Overte identitu

Mliekárne - dlhodobá brigáda s FLEXIBILNOU pracovnou dobou a týždenným vyplácaním Bratislava od 4 do 5 €/hod brutto v závislosti od pozície + zákonné príplatky Práca na dohodu s možnosťou prestupu na TPP

Hľadáte si flexibilnú dobre platenú  brigádu v Bratislave, s týždenným vyplácaním? Práve ste ju našli! Pracujte s nami vo výrobe mliečnych výrobkov.

Náplň práce

V závislosti od typu oddelenia, vašou náplňou práce môže byť niektorá z týchto činností:
* lepenie etikiet
* manipulácia s hotovými výrobkami
* sypanie prísad
* štítkovanie
* výpomoc pri nákladke

Pracovná doba: PO - NE (na výber máš z rôznych zmien: od 6:00 do 18:00, od 18:00 do 6:00, od 7:00 do 19:00, od 19:00 do 7:00). Pracujete v takých dňoch a na takých zmenách, kedy to vyhovuje iba vám!

Máš otázky? Pre viac info volaj na číslo +421 914 343 407, alebo píš na diana.cehulova@proplusco.sk.

Požiadavky zamestnanca

* spoľahlivosť
* šikovnosť
* manuálna zručnosť
* zdravotný preukaz pre prácu s potravinami - výhodou, nie podmienkou!

Spoločnosť, pre ktorú je daná pozícia obsadzovaná, je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov.

PONÚKAME VÁM VÝHODY, KTORÉ ZÍSKATE IBA U NÁS:

* FLEXIBILNÁ pracovná doba: pracuješ v takých dňoch a na takých zmenách, kedy to vyhovuje iba tebe!
* pravidelné týždenné vyplácanie
na tvoj bankový účet!
* mzda od 4 do 5 €/hod brutto + zákonné príplatky
* jednoduchá práca
, ktorú zvládne naozaj každý!
* dobrá dostupnosť do práce

Zaujíma Vás, koľko € ide z vašej hrubej mzdy na odvody? Použite ZADARMO našu mzdovú kalkulačku a vypočítajte si vašu čistú mzdu! Kliknite TU - http://bit.ly/KALKULACKA

Zaregistrovať sa
Zanechať správu
Momentálne sme offline, zanechajte nám správu
Odoslať