Máte platný preukaz na VZV? Poďte pracovať pre najväčšieho výrobcu dverových rámov v regióne s priemerným platom 1000 € a možnosťou týždenných záloh!

Žilina 5,49 € brutto/hod. (4,64 €/hod. základná mzda + 0,60 €/hod. príplatok za prácu v hale + 0,25 €/hod. profesijný príplatok) Trvalý pracovný pomer

Práca ako vodič VZV pre najväčšieho výrobcu dverových rámov v regióne.

Náplň práce

* Nakladanie a vykladanie kamiónov.
* Zásobovanie linky materiálom vo výrobe pomocou VZV.
* Zaskladňovanie materiálu v sklade.
* Pohyb s VZV v rámci dvoch areálov.

Požiadavky na zamestnanca

* Prax na VZV podmienkou.
* PLATNÝ PREUKAZ NA VZV.
* Vhodné pre mužov aj ženy od 18 rokov.
* Dobrá orientácia v sklade.
* Ochota pracovať na 3 zmeny.
* Pracovitosť a dochvíľnosť.

Významný subdodávateľ automobiliek KIA a Hyundai v Slovenskej a Českej republike. Hlavným predmetom výroby sú časti karosérie a karosárske dielce pre automobilový priemysel.

Mzdové podmienky:
* Základná mzda 4,64 € brutto/hod.
* príplatok za prácu v hale 0,60 € brutto/hod
0,25 € brutto/hod profesionálny príplatok k základnej mzde,
* mesačný hodnotiaci bonus až do 70 € ,
* nočný príplatok 1,43 € brutto/hod,
* príplatok za prácu nadčas 25 % z priemerného zárobku/pracovný deň,
* príplatok za prácu nadčas 50% z priemerného zárobku/víkend
* 29,00 € za prácu v sobotu/nedeľu - nariadená odberateľom,
* nočná zmena : 4 € stravný lístok
* ranná a poobedná zmena (1,02 €/obed si platí zamestnanec).
* Letný bonus
(vyplácaný v júni).
* Zimný bonus
(vyplácaný v decembri).
* Preplatenie lekárskej prehliadky.
* Pracovné oblečenie.