Najdite si prácu

Mäsiar - dlhodobá brigáda na 1 zmenu v Hlohovci

Hlohovec 5,20€/hod. brutto na brigádu, 7€/hod. na živnosť brigáda

Do bitúnku v Hlohovci hľadáme skúsených a fyzicky zdatných MÄSIAROV, ktorí obratne narábajú s nožom a pracovné prostredie nebude pre nich žiadnym prekvapením.

Práca v 1 zmennej prevádzke na brigádu alebo živnosť a po vzájomnej spokojnosti možný prestup priamo do kmeňa spoločnosti.

Náplň práce

Vašou úlohou bude hlavne práca s mäsom, krájanie, sekanie, čistenie, údržba a podobne.

Požiadavky na zamestnanca

- Predchádzajúce skúsenosti PODMIENKOU,
- výučný list v obore mäsiar/údenár VÝHODOU,
- spoľahlivosť a fyzická zdatnosť,
- preukaz na prácu s potravinami.

Spoločnosť, pre ktorú pozíciu obsadzujeme, sa zaoberá mäsiarskymi prácami, odporážaním ošípaných a hovädzieho dobytka.

- Dlhodobá brigáda alebo živnosť,
- MOŽNOSŤ PRESTUPU DO KMEŇA SPOLOČNOSTI,
- práca v 1 zmennej prevádzke.