Manipulačný pracovník v sklade automotive - 2 ZMENY - DOPRAVA ZDARMA | PROPLUSCO s.r.o

Manipulačný pracovník v sklade automotive - 2 ZMENY - DOPRAVA ZDARMA Žilina od 4,00 € brutto/hod. + stravné lístky v hodnote 4,20 € Dohoda o vykonaní práce

Hľadáme šikovných ľudí na pozíciu manipulačného pracovníka v sklade, zaoberajúcim sa balením súčiastok v automobilovom priemysle.

Náplň práce

Ponuka práce v sklade na 2 zmeny v blízkosti Žiliny.

Náplňou práce je:

* dopĺňanie materiálu na linke,
* prenášanie jednotlivých kusov na kontrolu,
* manipulácia s materiálom,
* páskovanie kartónových krabíc,
* výpomoc na balení komponentov,
* skladanie krabičiek a spinkovanie.

Požiadavky na zamestnanca

* serióznosť a zodpovednosť
* manuálna zručnosť
* fyzická zdatnosť
* znalosť práce s paletovým vozíkom výhodou
* flexibilita v dochádzaní do práce
* zodpovedný prístup k práci
* vhodné pre absolventa, študenta VŠ

Náš klient sa zaoberá predovšetkým balením automobilových komponentov a jeho dodávaním svojmu odberateľovi.

- Pracuje sa od pondelka do piatka iba na ranných a poobedných zmenách
- Možnosť privyrobenia počas výnimočných zmien v sobotu alebo v noci (nie podmienka)
- Mzda 4,00 € brutto/hod. + stravné lístky v hodnote 4,20 €
- Príplatky za prácu nadčas 0,90€/hod, príplatok za prácu v noci 1,19€/hod, príplatok za prácu v sobotu 1,49, príplatok za prácu vo sviatok 2,98€/hod.
- BONUS: v prípade potreby, možnosť týždenných záloh
- Doprava zabezpečená ZDARMA - smer Turzovka, KNM, CA, MT, BY, PB a okolie
- Bezproblémová komunikácia a spolupráca s koordinátorom na zmene
- Pri obojstrannej spokojnosti možnosť nástupu na TPP