Manažér výroby | PROPLUSCO s.r.o

Manažér výroby Myjava od 1800€/ Brutto v závislosti od skúseností + prémie TPP

Pre nášho klienta hľadáme skúseného manažéra, ktorý nepreferuje "korporátny štýl práce" a je pre neho dôležitá tímová spolupráca a profesionálne výzvy.

Náplň práce

- Riadenie výroby a zabezpečovanie jej plynulého chodu
- Plánovanie výrobných zdrojov (personál, materiál, zariadenia)
- Kontinuálne zlepšovanie výrobných procesov
- Zodpovednosť za kvalitu výroby, výrobné náklady a dodržiavanie termínov
- Zodpovednosť za údržbu strojového vybavenia a výrobných priestorov
- Spolupráca pri interných a externých auditoch
- Kontrola dodržiavania BOZP predpisov a zásad systémov kvality

Požiadavky na zamestnanca

- skúsenosť s riadením výroby a nastavovania procesov

- technické myslenie, znalosť problematiky výroby
- tímovosť,
- spoľahlivosť a lojalita
- práca s PC, Excel - mierne pokročilý,
- skúsenosti s prácou v niektorom z ERP systémov

Silná a prosperujúca spoločnosť zaoberajúca sa strojárskou výrobou v oblasti plastov a oceľových komponentov.

- polročné a koncoročné odmeny
- služobné vozidlo aj na súkromné účely
- odborné školenia
- príspevok do DDS
- práca pre stabilnú a prosperujúcu spoločnosť