Najdite si prácu

Manažér operatívy

Bratislava - Petržalka 1 650 € brutto + variabilná zložka mzdy (v prípade uchádzačov so seniorskými skúsenosťami bude výška mzdy prerokovaná na pracovnom pohovore) plný úväzok

Aktuálne obsadzujeme zaujímavú pracovnú pozíciu z oblasti výroby.

Náplň práce

Manažér operatívy je zodpovedný za kompletné riadenie operatívy všetkých služieb spoločnosti s cieľom zabezpečiť efektívnosť a vysokú kvalitu poskytnutých služieb pri realizácií projektov.

Vedie tím operatívy a spolu s ním:
- plánuje a monitoruje každý vedený projekt,
- koordinuje zdroje, činností a termíny realizácií,
- získava spätnú väzbu od pracovných tímov a zákazníkov za účelom ďalšej optimalizácie procesov,
- koordinuje zostavovanie pracovných tímov a jednotlivých zodpovedností za vykonanie služieb spoločnosti,
- dohliada na odovzdanie všetkých potrebných informácií pre úspešnú realizáciu zákazky, priebežnú kontrolu, dohľad nad priebehom zákazky, vyhodnotenie zákazky,
- dohliada na zaškolenie a adaptáciu novoprijatých pracovníkov, spracováva a implementuje pracovné postupy,
- pracuje  v operačnom systéme spoločnosti,
- spolupodieľa sa na implemetácií automatizovania a digitalizácie procesov spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Ak ste ideálny kandidát, máte silno vyvinuté organizačné schopnosti a máte skúsenosti s prácou s ľuďmi. Ste slušne a príjemne vystupujúci, schopný tvorivo riešiť problémy a schopný získať si autoritu podriadených. Ak k tomu komunikujete v anglickom jazyku, vlastníte vodičský preukaz skupiny B a máte chuť pracovať v tíme, tak hľadáme práve Vás.

Spoločnosť ponúka kompletné sťahovacie služby na území celého Slovenska, s hlavnými pobočkami v mestách Bratislava, Košice a Banská Bystrica, ako i medzinárodné sťahovanie v rámci celého sveta. Poskytuje taktiež služby vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy tovaru a skladovanie.

- Multisport karta
- Príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec zákonnej povinnosti
- Telefón
- Ovocie na pracovisku
- Skvelý tím
- Práca v slovenskej spoločnosti so stabilným postavením na trhu
- Home office
- Sick days
- Teambuildingové podujatia