Najdite si prácu

Manažér kvality v automotive

Nitra od 1500 € brutto (v závislosti od skúseností kandidáta) TPP
TOP Top badge

Pre nášho klienta poskytujúceho logistické služby na nadnárodnej úrovni hľadáme dynamického človeka na pozíciu "Quality manager" pre rozrastajúcu sa pobočku v Nitre.

Náplň práce

- koordinácia a riadenie kontroly kvality
- vykonávanie interných auditov s cieľom udržiavať a dosahovať normy ISO 9000/14000.
- riadenie interných reklamácií a spolupráca a účasť na externých reklamáciách.
- spolupráca v rámci projektových tímov.
- udržiavanie komunikácie so všetkými zapojenými oddeleniami.
- zabezpečenie neustáleho zlepšovania služieb.

Požiadavky na zamestnanca

- 5 alebo viac rokov skúseností v oblasti kvality, ideálne v automobilovom priemysle
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (minimálna úroveň B2 slovom aj písmom)
- Schopnosť riadiť viac projektov v časových obmedzeniach.
- znalosti noriem ISO 9000 a ISO 14000.
- skúsenosti s nastavovaním noriem ISO a prípravou procesov na audity.
- samostatné myslenie
- schopnosť pracovať v tíme.
- záujem o riadenie projektu a problémy s kvalitou

Spoločnosť patrí medzi európske nadnárodné logistické centrá.

- Práca pre nadnárodnú spoločnosť v mladom a dynamickom tíme
- Plne hradené stravné lístky zamestnávateľom
- Možnosť osobnostného a kariérneho rastu
- Firemné akcie