Najdite si prácu

Majster výroby /strojárska spoločnosť/

Malacky od 1400 € brutto v závislostí od skúseností kandidáta TPP
TOP Top badge

Pre nášho významného obchodného partnera pôsobiaceho v oblasti strojárskej výroby hľadáme posilu do tímu na pozíciu "Majster výroby".

Základné predpoklady pre výkon tejto práce sú nasledovné:

- silný leader /najlepšie z výroby/
- skúsený strojár, ktorý uprednostňuje menšie pracovné tímy, nebojí sa špinavej roboty, vie nielen robotu zadeľovať ale aj pridať ruku k dielu
- hľadajúci si stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti, ale zároveň uprednostňuje jednoduchosť a slobodu vo vedení
- samostatný vo svojom rozhodovaní a zmýšľaní
- pracovitý
- obrnený proti akejkoľvek dávke stresu

Náplň práce

  • Riadenie a organizovanie výrobného procesu v rámci pridelenej zmeny.

  • Zodpovedanie za prideľovanie pracovných úloh, plnenie dennej produkcie a zvyšovanie kvality a kvantity výrobkov.

  • Vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovného výkonu podriadených zamestnancov.

  • Kontrolovanie dodržiavania technologických postupov, bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických predpisov.

  • Zodpovedanie za zaškoľovanie nových zamestnancov.

  • Riešenie problémových situácií, prijímanie a realizovanie nápravných opatrení na ich odstránenie.

  • Komunikácia so zákazníkmi.

  • Práca s VZV

  • Kontrolovanie a evidovanie dochádzky.

  • Vedenie prevádzkovej dokumentácie.

Požiadavky na zamestnanca

- skúsený strojár /najlepšie z oblasti práce s oceľou, kovom/
- interpersonálne zručnosti
- prirodzený rešpekt, prirodzená autorita
- skúsenosti z výroby najlepšie strojárskej
- nebojí sa pridať v prípade potreby ruku k dielu
- skúsenosť s VZV
- skúsenosť s vedením, motivovaním tímu
- silná osobnosť, odolná voči stresu a syndrómu vyhorenia

Náš klient je spoľahlivým partnerom okolo protikoróznej ochrany kovových a oceľových konštrukcií. Doplňujúco ku klasickej metóde protikoróznej ochrany, žiarovému zinkovaniu, patria k portfóliu produktov tiež práškové lakovanie, ako aj duplexné systémy vo forme ZINKPOWER Coating.

- medzinárodná, stabilná spoločnosť
- jednozmenná prevádzka
- vedenie menšieho pracovného tímu /cca 20 zamestnancov/
- nie je potrebná jazyková vybavenosť
- priamym nadriadeným je slovenský konateľ