Majster elektroúdržby /výrobná spoločnosť, práca na 1 zmenu/

Žilina od 1300 € brutto (+10% prémiová zložka mzdy) TPP
TOP Top badge

Pre nášho dlhoročného obchodného partnera hľadáme samostatného "Majstra elektroúdržby" vo výrobe, do jednozmennej prevádzky v lokalite Žilina - Závodie.

Záujem máme o šikovného elektrikára s platnou vyhláškou §23, znalého technológie strojov a zariadení.

Náplň práce

Hľadáme osobnosť s technickými zručnosťami, logickým myslením a s prirodzenou autoritou.

Hlavné povinnosti a zodpovednosti budú:
- efektívne personálne a odborne riadiť 10 technikov na úseku údržby (elektrikárov),
- operatívne zabezpečovať odstránenie porúch strojov, zariadení a budov za účelom
  zabezpečenia nepretržitej prevádzky,
- zabezpečovať opravy a údržbu HIM v súlade so schváleným plánom, plánom
  pravidelných prehliadok a revízií,
- spolupracovať pri obstarávaní a uskladňovaní náhradných dielov strojov,
- spolupracovať pri obstarávaní nových technologických zariadení a investícií,
- spracovanie dokladov v programe SAP,
- zabezpečovať a kontrolovať dodržiavanie postupov pri údržbe a prevádzke strojových
  zariadení,
- viesť pravidelnú mesačnú evidenciu spotreby energii a pripravovať podklady pre
   dohody odberov energií,
- spolupracovať pri zostavovaní návrhu plánu opráv a investícií,
- spolupracovať pri správe odpadového hospodárstva a dodržiavaní platnej legislatívy
  životného prostredia (odpady, ovzdušie, vodohospodárstvo),
- v oblasti PO a BOZP spolupracovať s bezpečnostným technikom,
- viesť predpísanú evidenciu a záznamy na úseku údržby.

Požiadavky na zamestnanca

- prehľad a znalosť o elektrozariadeniach a strojoch je podmienkou,
- vlastniť platnú vyhlášku §23 je podmienkou,
- vhodný uchádzač by mal mať prehľad v oblasti technológie strojov a zariadení,
- prax na pozícii vedúceho zamestnanca je výhodou,
- prax s programom SAP výhodou,
- kandidáti so skúsenosťou s procesmi v technickej oblasti budú uprednostňovaní,
- hľadáme časovo flexibilného človeka, ktorý bude v prípade pohotovostných stavov
  ochotný prísť riešiť situáciu.

Pozíciu obsadzujeme pre poprednú výrobnú spoločnosť spadajúcu do kategórie potravinársky priemysel.

- stabilné zamestnanie
- ústretový kolektív
- možnosť kariérneho rastu
- výhody vyplývajúce z členstva v skupine AGROFERT
- možnosť prideliť služobný automobil aj na súkromné účely
- možnosť platového rastu po troch a šiestich mesiacoch od nástupu