Najdite si prácu

Letná brigáda pre študentov s ubytovaním ZADARMO

Bratislava 4,50-5,50 €/h (brutto) brigáda Zabezpečené ubytovanie
TOP Top badge

Hľadáš si brigádu počas letných prázdnin? Poď pracovať k nám a my ti za to zabezpečíme ubytovanie ZDARMA!

Náplň práce

Brigádovať môžeš na rôznych pozíciách (stačí si vybrať):

- Skladník/čka v sklade s módou, s odvozom do práce ZDARMA: Mgr. Andrea Hozáková, +421 911 177 819, andrea.hozakova@proplusco.sk

- Asistent predaja v obchodoch s módou: Ing. Natália Šubíková, +421 903 715 686, natalia.subikova@proplusco.sk

- Práca v obchodnom reťazci s potravinami: Bc. Barbara Dupejová, +421 914 343 412, barbara.dupejova@proplusco.sk

- mnoho ďalších pozícií: +421 903 702 333, info@proplusco.sk

Požiadavky na zamestnanca

Študent strednej alebo vysokej školy, ktorý má v lete kopu voľného času, chuť pracovať a chce zažiť letné dobrodružstvo v Bratislave.
- ukončená povinná 10-ročná školská dochádzka
- kvôli možnosti ubytovania je potrebný vek 18 a viac rokov

- ubytovanie ZDARMA
- týždenné vyplácanie
- doprava do práce zdarma (skladník/čka)

OSPRAVEDLŇUJEME SA, NIE JE MOŽNÉ VYBRAŤ DÁTUM BRIGÁDY.