Najdite si prácu

Lekár - Pediater

Nová Baňa 2300 €/ brutto TPP Zabezpečené ubytovanie
TOP Top badge

Krátky popis

Lekár v pediatrickej ambulancií.

Náplň práce

- starostlivosť o pacientov v pridelenej pediatrickej ambulancií (cca 800 detí) od narodenia až po plnoletosť
- vykonávanie základných vyšetrení pacientov
- vedenie kartotéky pacientov
- vykonávanie a plánovanie očkovaní a odberov
- zapisovanie informácií do informačného systému
- spolupráca s ďalšími oddeleniami v zariadení (ORL ambulancia, Rádiológia, Interná ambulancia, Liečebná rehabilitácia, Ambulancia FBRL, SONO, Oftalmologická ambulancia)
- pracovná doba od 7:00 do 14:30 (PO - PIA)

Požiadavky na zamestnanca

- atestácia - pediater
- pozitívny vzťah k deťom a k práci pediatra
- znalosť práce s diagnostickými zariadeniami
- prax na pediatrickej ambulancií výhodou
- atestácia - infektológie veľkou výhodou

O spoločnosti

Neštátne zdravotnícke zariadenie so štatútom polikliniky.

- nové priestory a zariadenie
- možnosti vzdelávania a získavania kreditov
- možnosť ubytovania zdarma v súkromných priestoroch zariadenia
- stravné lístky
- mobilný telefón
- možnosť využívania vírivky, sauny a pod.