Najdite si prácu

Koordinátor vo výrobe (predák)

Bratislava - Devínska Nová Ves 1 006,09 €/ brutto TPP

Hľadáš stabilné zamestnanie v oblasti automobilového priemyslu? Máš skúsenosti s vedením ľudí a práca na zmeny ti nie je cudzia? V tom prípade hľadáme práve teba!

Náplň práce

- nastavovanie zariadení, výmena prípravkov, výroba skúšobných dielov
- zaškolovanie zamestnancov do procesov obsluhy zariadení
- vykonávanie práce v súlade s pracovnými postupmi
- čistenie a údržba zariadení
- zabezpečenie plynulého dodávania materiálu,obalov
- zabezpečenie dodržiavania zásad BOZP, OPP, 5S a interného konceptu MAFACT
- vykonávanie úloh vyplývajúcich z nevyhnutnosti organizačných prác
- kontrola a vedenie príslušnej dokumentácie
- riadenie pridelených zamestnancov - rozdelenie úloh
- spoluúčasť pri odstraňovani jednoduchých porúch

Požiadavky na zamestnanca

- samostatnosť a zodpovednosť
- presnosť, zmysel pre kvalitu a koncepčné riešenie problémov
- min. 2-ročná odborná prax vo výrobnom podniku v automotive
- základné technické znalosti
- aktívny prístup k zlepšovacím návrhom
- pripravenosť na prácu v zmenách
- ochota pracovať v tíme a niesť zodpovednosť
- skúsenosti s vedením menšieho tímu

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť so stabilitou na trhu, ktorá sa špecializuje na výrobu plastových a kovových dielov pre automobilový priemysel. Náš klient je súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorá pôsobí v 29 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 170 000 zamestnancov.

- garantovaný 13. plat t.j. 1 plat navyše v prebehu aktuálneho roka
- stravné nad rámec zákona
- cestovný príspevok za každý odpracovaný deň
- podieľ na zisku spoločnosti
- odmeny za zlepšovacie návrhy, za odporučenie vybraného kandidáta
- príspevok pri sobáši, narodení dieťaťa, narodeninový príspevok
- odmena za odporúčanie úspešného kandidáta vo výberovom procese
- ovocné dni, pitný režim
- finančný príspevok a deň voľna pri pracovnom jubileu
- jazykové kurzy (nemčina, angličtina) bezplatne pre všetkých zamestnancov
- finančný vianočný príspevok
- športovo-zábavné podujatia pre zamestnancov a ich rodiny
- skvelý kolektív a priateľská atmosféra :)