Koordinátor v sklade v Bratislave - dlhodobá brigáda s možnosťou TPP

Bratislava 4,50€/hod. brutto + príplatky brigáda

Hľadáme zodpovedného koordinátora s technickým myslením do skladu s mliečnymi výrobkami.
Pripojte sa do tímu stabilnej spoločnosti a staňte sa lídrom pre Vašich kolegov.

V prípade záujmu nám neváhajte poslať Váš životopis. Máte ďalšie otázky? Kontaktujte nás na telefónnom čísle 0914 343 412.

Náplň práce

Vašou náplňou práce bude:

- koordinácia a vedenie pracovníkov - brigádnikov na pridelenom pracovisku
- starostlivosť o dochádzky
- riešenie vzniknutých situácií
- obsluha stroja a pomoc na pracovisku

Práca sa vykonáva v chladnom sklade, v ktorom sa nachádza aj Vaša kancelária.

Pracovný čas:

PO - PIA          7:00 - 19:00
Pracovný čas na základe dohody cez týždeň, v prípade potreby, po vzájomnej dohode, práca aj cez víkend.

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovednosť a samostatnosť
- technické myslenie
- potravinársky preukaz

Klient, pre ktorého je pracovná pozícia obsadzovaná je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov. Spotrebiteľom ponúka tradičné i inovatívne výrobky najvyššej kvality. Inovačné aktivity spoločnosti nie sú  zamerané iba na produkty, ale vzťahujú sa na celý reťazec tvorby hodnôt. Spoločnosť uplatňuje princípy tímovej práce a vzájomnej podpory pri snahe o dosiahnutie spoločného cieľa.