Najdite si prácu

Koordinátor pracovnej zmeny

Bratislava - Ružinov 1000 brutto TPP

Do nášho Proplusco tímu hľadáme šikovného koordinátora pracovnej zmeny !

Náplň práce

Do nášho Proplusco tímu hľadáme šikovného koordinátora pracovnej zmeny pre jedného z našich popredných obchodných partnerov, ktorý pôsobí v potravinárskom priemysle.

Vašou hlavnou úlohou bude dohliadať na plynulý chod pracovnej zmeny, rozdeľovať úlohy na začiatku zmeny, kontrolovať správnosť dochádzok, či koordinovať pracovníkov pri práci.

Využi príležitosť pracovať flexibilne v stabilnej spoločnosti s dobrou lokalitou v Bratislave!

Vašou náplňou práce bude:

- rozdelenie pracovných činností
- koordinácia pracovníkov na zmene
- kontrola ochranných pomôcok
- kontrola dochádzkových listov pracovníkov
- komunikácia s team leadrami v spoločnosti

Pracuje sa na 2 zmeny (ranná/nočná), víkendy máte voľné

Požiadavky na zamestnanca

- potravinársky preukaz
- flexibilita
- zodpovedný prístup k práci
- organizačné schopnosti

Spoločnosť je sa zaoberá prípravou a predajom hotových jedál.

- práca pre stabilnú spoločnosť
- fyzicky nenáročná práca
- dobrá lokalita