Kontrolór/kontrolórka kvality | PROPLUSCO s.r.o

Kontrolór/kontrolórka kvality Bratislava 5,00€/hod. brutto + 6€ zmenový bonus + 140€ dochádzkový bonus TPP

Krátky popis

Máte zmysel pre detail?
Hľadáte nenáročnú prácu v príjemnom a čistom prostredí?
Chceli by ste viac voľného času?

Ak ste odpovedali 3x áno, máme pre Vás príležitosť v stabilnej medzinárodnej spoločnosti z medicínskeho prostredia.

Náplň práce

- práca vo výrobe ampuliek a fľaštičiek z medicínskeho skla
- vizuálna kontrola chybovosti výrobkov
- rozmerová kontrola výrobkov
- odstránenie nežiadúcich a chybných výrobkov
- balenie skontrolovaných výrobkov

- 8 hodinové zmeny v nepretržitej prevádzke (po každých 3 odpracovaných dňoch 2 dni voľno)

Požiadavky zamestnanca

- zodpovednosť a spoľahlivosť
- precíznosť
- dobrý zrak
- chuť pracovať

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť so stabilným postavením na trhu, ktorá je zameraná na sklársky priemysel. Spoločnosť sa zaoberá výrobou medicínskych obalov - sklenených ampuliek. Bezchybné výrobky sú následne distribuované do nemocníc a lekární.

- stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
- čisté a príjemné pracovné prostredie
- po 3 mesiacoch možnosť prejsť do kmeňa
- dochádzkový bonus 140€ mesačne + individuálny bonus 6€ za každú zmenu
- stravné lístky v hodnote 3,70€ preplácané nad rámec Zákonníka práce
VIAC VOĽNÉHO ČASU - po každých 3 odpracovaných dňoch 2 dni voľno