Najdite si prácu

Kontrolór kvality.

Gbeľany, Žilina, Žilinský kraj 4,50 € brutto/hod. Brigáda

Krátky popis

Hľadáme manuálne zručného kontrolóra/kontrolórku kvality.

Náplň práce

- kusová kontrola súčiastok z automobilového priemyslu podľa vopred stanovených špecifikácií,
- vytriedenie súčiastok na vyhovujúce a nevyhovujúce,
- spísanie záverečnej správy o kontrolovanej skutočnosti,
- práca s paletovým vozíkom,
- práca sa vykonáva v Gbeľanoch pri Žiline - doprava zabezpečená ZADARMO.

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovednosť,
- manuálna zručnosť,
- vynikajúci zrak.

Spoločnosť sa zaoberá kontrolou kvality dodávaných výrobkov z automobilového priemyslu.

- zabezpečená doprava zadarmo z celého Žilinského kraja.