Kontrola kvality - KRATŠÍ PRACOVNÝ ČAS s možnosťou zarobiť aj 1000€ | PROPLUSCO s.r.o

Kontrola kvality - KRATŠÍ PRACOVNÝ ČAS s možnosťou zarobiť aj 1000€ Bratislava 5,00€/hod. brutto + 6€ zmenový bonus + 140€ dochádzkový bonus + príplatky + zvýšenie mzdy po zaučení TPP

Ak hľadáte stabilnú prácu v príjemnom čistom prostredí, pri ktorej budete mať dostatok času na rodinu a priateľov, ale napriek tomu chcete dobre zarobiť, ste na správnom mieste! Ponúkame pracovnú príležitosť, kde máte vždy po 3 odpracovaných dňoch 2 dni voľno, môžete sa stať súčasťou príjemného prevažne ženského kolektívu a k tomu si aj slušne zarobíte. Stačí, ak nám zašlete Váš životopis.

Náplň práce

Hlavnou pracovnou náplňou je vizuálna a rozmerová kontrola sklenených ampuliek určených na medicínske účely, po tejto kontrole dochádza k vytriedeniu chybných kusov a následnému baleniu hotových výrobkov pripravených na distribúciu. Pracuje sa v nepretržitej prevádzke - 8 hodinové zmeny

  • vizuálna kotrola

  • rozmerová kontrola

  • balenie

  • dodržiavanie pracovných postupov

!! vždy po 3 odpracovaných dňoch 2 dni voľno!!

Požiadavky na zamestnanca

  • výnimočný zmysel pre detail

  • precíznosť a spoľahlivosť

  • jemná motorika - práca s malými výrobkami

  • ochota robiť nočné zmeny

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť so stabilným postavením na trhu, ktorá je zameraná na sklársky priemysel. Spoločnosť sa zaoberá výrobou medicínskych obalov - sklenených ampuliek. Bezchybné výrobky sú následne distribuované do nemocníc a lekární.

  • MOŽNOSŤ ZVÝŠENIA MZDY PO ZAUČENÍ

  • čisté a príjemné pracovné prostredie

  • už po 1 mesiaci možnosť prejsť do kmeňa

  • dochádzkový bonus 140€ mesačne + individuálny bonus 6€ za každú zmenu

  • stravné lístky v hodnote 4,20€ (zamestnávateľ prepláca 3€)

  • VIAC VOĽNÉHO ČASU