Kontrola komponentov - ILAVA - jednoduchá a stabilná práca pre ženy! Priemerná mzda 800 €/mes. + týždenné vyplácanie | PROPLUSCO s.r.o

Kontrola komponentov - ILAVA - jednoduchá a stabilná práca pre ženy! Priemerná mzda 800 €/mes. + týždenné vyplácanie Ilava 4,50 €/hod + 4 € stravný lístok Dohoda o vykonaní práce

Do nemeckej spoločnosti v Ilave obsadzujeme jednoduchú pozíciu - kontrolór kvality na 2 zmeny.

Náplň práce

* kontrola kvality kusových tyčí
* kontrola QR kódov a správne uloženie
* meranie kusov na výstupnej kontrole
* dokladanie a vykladanie jednotlivých kusov
* čistenie a pomocné práce
* práca sa vykonáva na 2 zmeny - ranná (06-18), nočná (18-06) - krátky a dlhý týždeň

*** Pre viac podrobnejších informácií volajte na 0910 799 337 alebo píšte na monika.durianova@proplusco.sk ***

Požiadavky na zamestnanca

* zodpovednosť
* manuálna zručnosť
* schopnosť pracovať v noci

Spoločnosť, pre ktorú je daná ponuka obsadzovaná, je subdodávateľom pre automobilový priemysel.

* týždenné vyplácanie
* mzda 4,50 €/hod + 4 € stravný lístok
* dlhodobá a stabilná práca
* práca na 2 zmeny
* práca v malom kolektíve
* čisté pracovisko v tichom pracovnom prostredí

*** Pre viac podrobnejších informácií volajte na 0910 799 337 alebo píšte na monika.durianova@proplusco.sk ***