Najdite si prácu

Kalkulant a prípravár železničných stavieb

Bratislava od 1500 € brutto TPP
TOP Top badge

Pre zahraničnú spoločnosť obsadzujeme pozíciu "Kalkulant a prípravár železničných stavieb".

Náplň práce

- Naštudovanie a kontrola projektovej dokumentácie
- Príprava a rozposlanie podkladov na nacenenie pre subdodávateľov
- Vypracovávanie stavebných rozpočtov a kalkulácií
- Naceňovanie  prác podľa požiadaviek investora
- Tendrovanie a zazmluvnenie subdodávateľov
- Komunikácia so stavbyvedúcim, investorom, subdodávateľmi a projektantmi
- Vedenie administratívnej agendy v súvislosti s pridelenými stavbami
- Vykonávanie ďalších činností podľa pokynov nadriadeného

Požiadavky na zamestnanca

- Skúsenosti s prácou v programe CENKROS výhodou
- Minimálne 3 ročná skúsenosť v odbore železničných stavieb
- Vzdelanie v stavebnom odbore (železničné stavby)
Anglicky alebo Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- Samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
- Organizovanie a plánovanie práce
- Analytické myslenie a zdravý sedliacky rozum
- Dobré komunikačné schopnosti

O spoločnosti

Zahraničná stavebná spoločnosť.

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Školenia a vzdelávania hradené zamestnávateľom
- Mladý pracovný kolektív
- Pracovná zmluva na dobu neurčitú (po skúšobnej dobe)
- Stravné lístky nad rámec zákona
- Firemné večierky a teambuildingy