Najdite si prácu

Junior účtovník

Bratislava od 900 € brutto TPP
TOP Top badge

Hľadáme šikovného, ambicióneho, rýchlo sa učiaceho "Junior účtovníka".

Ide o juniorskú pozíciu apoň ročná prax je viac ako vítaná. Neočakávame od Vás žiadne komplikované účtovné operácie skôr administratívno-účtovnú podporu, skúsenosť s fakturáciou, prípadne práca s pokľadňou.

Ponúkame stabilné zamestnanie, možnosť sebarealizácie a sebarozvoja pod dohľadom tých najlepších.

Náplň práce

Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:

  • Samostatné riešenie jednoduchých účtovných operácií v rámci podvojného účtovníctva.

  • Spracovávanie podkladov pre účtovníka.

  • Odpovedanie na menej odborné otázky klientom a zamestnancom.

  • Práca s pokladňou.

  • Párovanie odberateľských a dodávateľskych faktúr.

  • Vystavovanie faktúr.

  • Evidencia faktúr.

  • Účtovanie bežných bankových operácií.

  • Účtovanie režijných nákladov.

  • Preplácanie hotovostných dokladov.

  • Práca v internom programe.

Požiadavky na zamestnanca

- aspoň rok v pracovnom pomere na pozícii "Junior účtovník"
- nutná chuť učiť sa a pracovať na sebe
- absolvent obchodnej akadémie, prípadne vysokej školy ekonomickej by mohol byť skvelým kandidátom
- priateľský, angažovaný, lojálny sú tiež nemenej dôležité vlastnosti
- skúsenosť s fakturáciou, či práca s pokladňou pridá na hodnote kandidáta

- priestor na sebarealizáciu a sebarozvoj
- práca pod vedením skúseného účtovníka
- priateľský, mladý, ambiciózny kolektív kolegov
- stabilné zamestnanie
- voľno-časové firemné aktivity