Junior strojník s VZV preukazom /výroba betónových dlažieb, stavebného materiálu a prvkov záhradnej architektúry/

Bratislava základná zložka mzdy 780 eur brutto + 20% variabilná zložka mzdy vyplácaná mesačne = 936 eur brutto + ďalšie príplatky (príplatok za poobednú zmenu, za nočnú zmenu, za riziko, nadčasy, ...). TPP
TOP Top badge

Pre nášho významného klienta obsadzujeme pozíciu "Junior strojníka".

Hľadáme zodpovedného, spoľahlivého kandidáta, ktorý má tímového ducha, nerobí mu problém pracovať v rizikovom prostredí, má záujem profesne rásť a pracovať na sebe.

Náplň práce

780 € brutto /po zapracovaní 850 € - 950 € brutto/- obsluha výrobného zariadenia /výroba betónovej exteriérovej dlažby a betónových
   výrobkov/
- kontrola kvality vyrobených výrobkov
- starostlivosť o čistotu strojov a zariadení
- v prípade potreby pomoc pri menších opravách na stroji počas pracovnej zmeny
- aktívna účasť na opravách a údržbe strojov v čase pravidelnej zimnej údržby
- práca v 1 -3 zmennej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

- prax vo výrobe betónových výrobkov, alebo pri obsluhe miešačiek na
  betonárke
výhodou
- platný preukaz VZV W1, prax vo vedení VZV - PODMIENKA
- ochota pracovať na zmeny /v prípade potreby pracovať nadčas, alebo v sobotu/
- seriózny prístup k práci a pracovným povinnostiam, snaha vykonávať kvalitnú a
  včasnú prácu
- dobrý zdravotný stav, fyzická zdatnosť pre prácu s bremenami
- ochota pracovať v sťažených pracovných podmienkach - hluk, prach, vibrácie,
  exteriér
- tímový hráč, zodpovedný, spoľahlivý, ochotný pomáhať, flexibilný
- vzdelanie v odbore strojárstvo, stavebnícvo

Náš klient je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku. V troch výrobných závodoch v Bratislave, Zvolene a v Košiciach vyrábajú exteriérové betónové dlažby, prvky záhradnej architektúry a stavebné materiály.

- možnosť odborného a profesijného rastu v prostredí nadnárodného koncernu
- každoročná úprava mzdy
- možnosť dočasného príspevku na ubytovanie v prípade presťahovania sa za prácou
- príspevok na stravovanie a dôchodkové poistenie
- finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu, pri narodení dieťaťa,
  svadbe
- kultúrno - spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok, ...)
- perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania